3S Kale Holding’in imzasını taşıyan 3S Firuze Konakları’nda son dairelerden birinin sahibi olmak isteyenler için cazip kredi oranları devam ediyor.

İnşaat alanı ve konut adedi itibarıyla Avcılar’ın E-5 aksındaki en büyük proje olan 3S Firuze Konakları’nda; %10 indirim ve %10 peşinat ile 12 ay ödemesiz 180 ay vade ve 0,64 kredi oranı ile satışa sunulan son daireler sahiplerini bekliyor.

3S Kale Holding’in uzman işçilik ve kalite anlayışıyla hayata geçirdiği 3S Firuze Konaklar; sakinlerine güvenilir ve kaliteli bir yaşam fırsatı sunuyor. Mahalle kültürünü yansıtan yatay mimarisiyle dikkat çeken 3S Firuze Konakları’nda son daireler cazip kredi oranı ile satışa sunuldu. Şimdi %10 indirim ve %10 peşinat ile 12 ay ödemesiz 180 ay vade ve 0,64 kredi oranı ile satışa sunulan son daireler, ayrıcalıklı bir yaşam sürmek isteyen sahiplerini bekliyor.

Siz de avantajlı fiyatlarla ayrıcalıklı bir yaşamın keyfini sürün

3S Firuze Konakları sakinlerine güvenilir, kaliteli ve ayrıcalıklı bir yaşamın yanında avantajlı fiyat teklifleri de sunuyor.

  • %10 indirim ve %10 peşinat ile satışa sunulan son dairelerde 1+1 evler 628.000 TL’den,
  • 2+1 evler 880.000 TL’den, 3+1 evler 1.260.000 TL’den başlayan fiyatlarla sahiplerini bekliyor.

Ayrıcalıklı bir yaşam için her ayrıntının düşünüldüğü 3S Firuze Konakları 28.000 metrekarelik proje sahasına inşa edildi. 3S Firuze Konakları, muhteşem göl manzarası ve az katlı mahalle kültürünü yansıtan yatay mimarisi ile Avcılar’da bambaşka bir yaşam alanı yaratıyor. Ortak kat bahçeleri ve ferah tasarımıyla seçkin bir görünüm sunuyor. E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağına sadece yürüme mesafesinde bulunmasıyla da ulaşım kolaylığı sağlıyor.

3S Firuze Konakları’nda hayatı kolaylaştıran diğer detaylardan birisi de sakinlerinin tüketim ve sosyalleşme ihtiyaçlarının da düşünülmesi. Alışveriş ihtiyaçlarının karşılanabileceği Migros; günün yorgunluğunun bir kahve eşliğinde atılabileceği Starbucks gibi yaşam alanları da 3S Firuze Konakları’nda ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Seçkin markalardan yüksek standartlı malzemelerden yararlanıldı

3S Kale’nin yüksek standartlardaki kalite anlayışı, malzeme seçimi ve uzman bir işçilikle hayata geçirildi. Projede kaliteli ve konforlu bir yaşam için; mutfak dolapları Lineadecor, mutfak tezgâhı Çimstone, banyo dolapları, vitrifiyeler ve armatürler Kale Banyo, banyo seramikleri Çanakkale Seramik, beyaz eşya Siemens, klima Mitsubishi Electric, pencere doğramaları Winsa, asansör Otis, çelik kapı Kale Çelik Kapı, iç kapılar Artella’dan tedarik edilirken, dış cephede ise Kalesinterflex tercih edildi.