Aktif Bank, siber güvenlik ve biyometrik doğrulama alanında yeni bir teknolojiyi hayata geçirmek üzere büyük bir ortaklığa imza atıyor.

Dünyayı derinden etkileyen Covid-19 salgını teknolojinin gücünü, siber güvenliğin önemini ve biyometrik teknolojinin faydalarını hepimize bir kez daha öğretti.

Türkiye’nin en kapsamlı finansal teknolojiler ekosistemi olarak faaliyetlerini sürdüren Aktif Bank, siber güvenlik ve biyometrik doğrulama alanında yeni bir teknolojiyi hayata geçirmek üzere büyük bir ortaklığa imza atıyor.

Sosyal ihtiyaçlara inovatif çözümler sunan Japon teknoloji devi Hitachi’nin üreticisi olduğu bu teknoloji; Aktif Bank, bir diğer başarılı Japon firması Mitsubishi Corporation ve Hitachi Güvenlik İş Birimi ortaklığında hayata geçirilecek.

Güvenliğin yanı sıra kullanıcılarına kolaylık sunan bu teknolojinin tanıtılacağı basın toplantısı 30 Eylül Çarşamba günü Zoom üzerinden gerçekleştirilecek.

Aktif Bank Genel Müdürü Serdar Sümer; Hitachi Güvenlik İş Birimi Genel Müdürü Ravi Ahluwalia ve Mitsubishi Corporation Türkiye Genel Müdürü Kazuo Inada’nın yer alacağı bu basın toplantısına katılımınızdan mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

PROGRAM

Toplantı Linki: https://zoom.us/j/95274251949?pwd=Rnpnb2hBS3Z5eDJ3ejhxSWphT2hMUT09

Tarih:

30 Eylül 2020

Saat:

11:00-11:45 Basın toplantısı

11:45-12:00 Soru & cevap bölümü