Aygaz ile Yapı Kredi iş birliğiyle gerçekleştirilen kampanya Yapı Kredi Worldcard ile otogaz alışverişi yapan tüketiciler 20 TL yakıt puan kazanacak

Kaliteli hizmet anlayışı, güvenilirliği ve yaygın istasyon ağıyla Türkiye’nin en çok tercih edilen otogaz markası Aygaz; sadece performans ve verimliliğiyle değil gerçekleştirdiği kampanyalarla da tüketicinin bütçesine katkıda bulunmaya devam ediyor. 

Yapı Kredi ile iş birliğiyle gerçekleştirilen kampanya kapsamında; Yapı Kredi Worldcard ile farklı günlerde ve tek seferde 3 adet 70 TL ve üzeri otogaz alışverişi yapan müşteriler, 20TL yakıt puan kazanacak.

15 Mayıs’a kadar sürecek olan kampanya: 

  • Yapı Kredi World Üye İşyeri Opet/Aygaz,
  • Sunpet/Aygaz,
  • Sunpet/Mogaz,
  • Aygaz Otogaz Münferit ve
  • Mogaz Otogaz Münferit istasyonlarında geçerli olacak. 

Yapı Kredi bireysel kredi kartı, Yapı Kredi bireysel banka kartı ve Yapı Kredi Business kredi kart sahiplerinin; kampanya katılabilmek için ‘YAKITPUAN’ yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekiyor. Kampanyaya katılım World Mobil üzerinden de sağlanabiliyor.

Her müşterinin sadece bir kez yararlanabileceği kampanya kapsamında; kazanılan yakıt puanlar World üyesi Opet/Sunpet istasyonları ve Aygaz Otogaz Münferit, Mogaz Otogaz Münferit istasyonlarında harcanabilecek. 

Yapı Kredi bireysel kredi kartı; Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart yakıt puanlar 26 Mayıs 2021 tarihinde yüklenecek. Aynı günde yapılan birden fazla 70 TL veya üzeri otogaz alışverişlerinden yalnızca birinin dikkate alınacağı kampanyada yakıt puanların son kullanım tarihi 7 Haziran olacak.