Dijital dönüşüm son zamanlarda gelişti ve bugün birçok endüstrinin çalışma şeklini değiştirdi. Finans sektörü bir istisna değildir. Yeni nesil finansal hizmetler, teknolojik yeniliklerin birleştirilmesine ihtiyaç duyar. Pazar, yüzlerce FinTech yazılım geliştirme şirketi ile doludur, bu nedenle işinize en uygun olanı seçmek zor olabilir.

Sağlam bir ödeme uygulaması, kişisel muhasebe uygulaması veya bankacılık uygulaması oluşturmak için en iyi FinTech geliştiricisini mi arıyorsunuz? İşleri kolaylaştırmak için, zengin bir beceri seti ve derin teknik uzmanlıkla donanmış en iyi 10 FinTech endüstrisi yazılımının listesini hazırladık.

Derinlemesine pazar araştırması, analizi ve uzun saatler boyunca Clutch, GoodFirms, TopDevelopers, LinkedIn, Crunchbase ve diğer yüksek yetkili B2B sıralama platformları ve iş dizinlerinin bir çoğunu inceledikten sonra, bunların hangisinin en iyisi olduğundan emin olabiliriz. Bu şirketler, finansal faaliyetlerinizi verimli bir şekilde yönetmenize olanak tanıyan kullanıcı dostu bir yazılım oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

1. Intellectsoft

IntellectSoft Fintech
IntellectSoft

Merkez: Palo Alto, CA

Kuruluş: 2007

Minimum proje boyutu: 25.000 $

Saatlik ücretler: 25-49 ABD doları

İletişim bilgileri: info@intellectsoft.net

Intellectsoft göre, bir üst finansal yazılım geliştirme şirketi olarak kabul edilmiştir. Ayrıca, GoodFirms tarafından en iyi yazılım geliştiricisi , En İyi Geliştiriciler tarafından en iyi mobil uygulama geliştirme şirketlerinden biri ve ITFirms tarafından platformlar arası lider bir geliştirme şirketi olarak listelenmiştir.

Kaliforniya, Palo Alto merkezli bir dijital dönüşüm şirketidir. Finans sektörü de dahil olmak üzere dijital dönüşüm sırasında ortaya çıkabilecek sorunları çözme ve yeni teknolojileri benimseme konusunda birincil misyonu olan, küresel ve Fortune 500 şirketleri için birinci sınıf geliştirme çözümleri sunar.

Intellectsoft, birinci sınıf FinTech çözümleri ve Blockchain finansal teknolojileri sunar. Şirket, hem müşterilerinin hem de finans kuruluşlarının çalışanlarının en son teknolojik gelişmelerden yararlanmalarına yardımcı olan yazılım çözümleri oluşturma konusunda uzmanlaşmıştır.

Intellectsoft, ödeme işlemleri, dijital cüzdanlar, sınır ötesi ödeme, ticaret ve menkul kıymetler için önemli çözümler sunar.

2. S-PRO

Merkez: Kyiv, Ukrayna

Kuruluş: 2014

Çalışanlar: 150+

Minimum proje boyutu: 25.000 $

Saatlik ücretler: 25-49 ABD doları

İletişim bilgileri: hi@s-pro.io

Göre Debriyaj , S-PRO O gemide 150 tam zamanlı şirket içi uzmanlarla önde gelen özel yazılım geliştirme şirketi 2019 yılında finansal yazılım geliştirme liderlerinden biridir. Kavramsallaştırmadan eksiksiz bir çözümün dağıtımına kadar S-PRO , gelişen dijital dünyanın gereksinimlerini karşılayan çok yönlü dijital bankacılık ve Blockchain yazılım geliştirme hizmetleri sunar.

Şirket, dijital bankacılık ve Blockchain ödeme çözümleri için kredi puanlama, bankacılık sistemleri için müşteri sadakat programlarının sayısallaştırılması, para işlemleri için platformların mühendisliği, çevrimiçi ticaret, takas ve P2P pazarları dahil olmak üzere önemli çözümler sunmaktadır.

Son zamanlarda S-PRO, Clutch tarafından 2019’un bir numaralı Blockchain geliştiricisi ve GoodFirms tarafından en iyi yazılım geliştirme şirketi olarak listelendi . Hizmetleri bu yıl Yahoo Finance’te yer aldı .

3. Fingent

Fingent

Merkez: New York

Kuruluş: 2003

Çalışanlar: 201–500

Minimum proje boyutu: 25.000 $

Saatlik ücretler: 25-49 ABD doları

İletişim bilgileri: info@fingent.com

Fingent, GoodFirms tarafından toplanan en iyi FinTech yazılım geliştirme şirketleri listesinde yer aldı . Bu şirket, endüstri liderlerinden biri olduğunu kanıtlayan birçok başka ödüle de sahip. Örneğin Fingent , ITFirms , Software World , Clutch ve 99Firms tarafından en iyi yazılım geliştirme şirketi olarak listelenmiştir .

Zengin alan uzmanlığı ile Fingent, dünya çapındaki birçok şirket için güvenilir bir finansal teknoloji ortağı haline geldi. 15 yılı aşkın bir süredir bu ekip, finans kuruluşlarının yeni ortaya çıkan dijital trendleri görmelerine ve bunları gerçek iş ihtiyaçlarını karşılayan birinci sınıf FinTech çözümleri olarak uygulamalarına yardımcı oldu.

Fingent, bankalara ve finans yöneticilerine operasyonlarını Blockchain, AI, Robotics ve Analytics gibi gelişmiş teknolojilerle dijitalleştirmede yardımcı olur. Odak noktası, özelleştirilmiş mobil uygulamalar, CRM yazılımı ve yapay zeka destekli sohbet robotları aracılığıyla kişiselleştirilmiş bir müşteri deneyimi sağlamaktır. Fingent ayrıca akıllı sözleşmeler, Blockchain ve siber suç güvenliği aracılığıyla prosedürleri ve güvenli ödeme işlemlerini iyileştirmeye yardımcı olacak çözümler sunar.

4. The Sneakers Agency

Sneakers Agency

Merkez: New York, ABD

Kuruluş: 2012

Çalışanlar: 49

Minimum proje boyutu: 25.000 $

Saatlik ücretler: 100-149 ABD doları

İletişim bilgileri: info@sneakersagency.com

GoodFirms’e göre Sneakers Agency , en iyi finansal yazılım geliştiricilerinden biri olarak listelenmiştir . Aynı zamanda Clutch tarafından en iyi web geliştirme şirketleri olarak kabul edilmiştir .

Sneakers Agency, markaların işlerini başlatmalarına ve büyütmelerine yardımcı olmaya odaklanmış, eksiksiz hizmet veren bir dijital ürün geliştirme şirketidir. Şirket, 2014 yılından bu yana 50’den fazla startup ve Pepsi, Vimeo, Barbarian vb. Küresel markaların güvenilir bir ortağı olmuştur.

FinTech, sağlık hizmetleri, eğitim, e-ticaret vb. Gibi çeşitli endüstriler için kapsamlı bir yazılım geliştirme hizmetleri paketi sunar. Fintech yazılım geliştirmenin yanı sıra, hizmetleri arasında UX Stratejisi ve Tasarımı, Android ve iOS Mobil Geliştirme, Web ve Uygulama Geliştirme, Pazarlama, QA ve Dağıtım, DevOps, CRM ve Barındırma, SEO ve Sosyal Medya Pazarlaması.

Şık profesyonellerden oluşan ekip, web ve mobil için olağanüstü FinTech dijital deneyimleri oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

5. Sidebench

Sidebench

Merkez: Los Angeles, CA

Kuruluş: 2012

Çalışanlar: 249

Minimum proje boyutu: 50.000 $

Saatlik ücretler: 150-199 ABD doları

İletişim bilgileri: hello@sidebench.com

Sidebench, Los Angeles merkezli bir strateji, tasarım ve geliştirme danışmanlığı şirketidir. Göre Debriyaj , Sidebench ajansı, modern finans gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet ve kapsamlı mali teknoloji çözümleri dış kaynak FinTech yazılım geliştirmeyi sağlar 2019 yılında en iyi finansal yazılım geliştirme sağlayıcılarından biridir.

Başlıca müşterileri Imagine Entertainment, Red Bull, Microsoft, NBCUniversal, Oakley, Andreessen Horowitz, Facebook, United Talent Agency (UTA), Sony Pictures, Instagram, LA DCFS (foster care), American Heart Association ve çok daha fazlasıdır.

B2B sıralama platformu Uygulama Geliştirme Şirketleri , Sidebench’i yeni başlayanlar için en iyi 10 uygulama geliştirme şirketinden biri olarak kabul etti. Ayrıca uygun Los Angeles’ta bir üst özel bir yazılım geliştirme şirketi olarak listelenir. Bu ödüller, bu şirketin finansal hizmetleriniz için dijital bir deneyim oluşturmada iyi bir ortak olabileceğini kanıtlıyor.

6. The Software House

The Software House

Merkez: Gliwice, Polonya

Kuruluş: 2012

Çalışanlar: 50–249

Minimum proje boyutu: 10000 $

Saatlik ücretler: 25-49 ABD doları

İletişim bilgileri: hello@tsh.io

The Software House, Polonya merkezli bir özel uygulama geliştirme şirketidir. Ekip, CTO’ların, Ürün Sahiplerinin ve tüm işletmelerin en iyi teknolojileri kullanarak yazılım ürünlerini zamanında bitirmesine yardımcı olur.

Clutch , The Software House’u şirketler için en iyi FinTech yazılım geliştirme ortaklarından biri olarak listeledi. Finansal ürünler için yazılım çözümlerine ihtiyacınız varsa, The Software House, işletmeniz için mükemmel bir finans hizmeti geliştiricisi ve ortağıdır. Bu şirket uzun yıllardır FinTech şirketleri ve yenilikçi girişimler için yazılım çözümleri geliştiriyor.

Yazılım Evi, Deloitte’ye göre Orta Avrupa’nın en hızlı büyüyen BT şirketlerinden biri (% 705 büyüme oranıyla) olarak kabul edildi. Şirket ayrıca Clutch , 99Firms ve Software World tarafından en iyi özel yazılım geliştirme şirketi olarak listelenmiştir .

7. Consagous Technologies

consagous technologies

Merkez: Austin, Texas

Kuruluş: 2008

Çalışanlar: 50–249

Minimum proje boyutu: 10000 $

Saatlik ücretler: 25-49 ABD doları

İletişim bilgileri: info@consagous.com

GoodFirms , Consagous Technologies’i 2019’un en iyi finansal yazılım geliştirme şirketlerinden biri olarak seçti.

Önde gelen finansal BT hizmet sağlayıcılarından biridir. Şirket, derinlemesine bankacılık ve sigorta sektörü bilgisine, küresel uzmanlığa ve iş büyümesi için güçlü değer tekliflerine dayanan çok çeşitli finansal yazılım geliştirme çözümleri sunmaktadır.

Consagous Technologies, BT dönüşümünüz için size esnek ve uygun fiyatlı seçenekler sunan yatırım ve satın alma yönetimi ile ilgili hizmetler sunar.

Clutch ve App Futura tarafından ABD‘de en hızlı büyüyen özel şirketlerden biri olarak derecelendirilen köklü bir şirkettir. Firma, önde gelen Blockchain geliştirme şirketi ( App Futura tarafından ) ve en iyi Java geliştiricilerinden biri ( Clutch tarafından ) olarak kamuoyunda tanındı .

Ayrıca Clutch tarafından en iyi Austin Android uygulama geliştiricisi olarak listelenmiştir . Gördüğünüz gibi Consagous Technologies, sizin için doğru FinTech geliştirme ortağı olabilir.

8. Atomic Object

Atomic Object

Merkez: Grand Rapids, MI

Kuruluş: 2001

Çalışanlar: 51–200

Minimum proje boyutu: Açıklanmadı

Saatlik ücretler: Açıklanmadı

İletişim bilgileri: contact@atomicobject.com

Clutch , Atomic Object’i bu yıl önde gelen finansal yazılım geliştirme sağlayıcılarından biri olarak listeledi. İşletmelerin yeni zirvelere ulaşmasına yardımcı olmak için çok çeşitli FinTech geliştirme hizmetleri sunar.

Atomic Object, finans şirketleri ve yeni başlayanlar için web, mobil, masaüstü ve cihazlar için özel uygulamalar geliştirir. Şirketlerin güzel, güvenilir ve kullanımı kolay yenilikçi yazılım ürünleriyle yenilik yapmasına ve büyümesine yardımcı olan özel bir yazılım geliştirme hizmeti sağlayıcısıdır.

Profesyonel tasarımcılardan ve geliştiricilerden oluşan ekibi, planlamadan uygulamaya kadar fikrinizi hayata geçirebilir. Riski azaltmanıza, akıllı ödünleşmeler yapmanıza ve bütçeniz için mümkün olan en yüksek değeri elde etmenize yardımcı olacaktır.

Ekip, derin teknik uzmanlığa sahiptir ve Software World ve The Manifest tarafından en iyi mobil uygulama geliştiricileri olarak kabul edilmiştir .

9. Swenson He

Swenson He

Merkez: Culver City, CA

Kuruluş: 2014

Çalışanlar: 11–50

Minimum proje boyutu: 25.000 $

Saatlik ücretler: 150-199 ABD doları

İletişim bilgileri: info@swensonhe.com

Swenson He ayrıca GoodFirms’in küratörlüğünü yaptığı en iyi finansal yazılım geliştirme şirketleri listesinde yer aldı . Şirket, finansal hizmet sağlayıcıları ve FinTech girişimleri için yüksek değerli, yüksek etkili mobil uygulama çözümleri geliştiriyor.

Tam hizmet veren bir firma olarak Swenson He, fikir aşamasından tamamlanmasına kadar iOS Mühendisliği, Android Mühendisliği, Arka Uç Mühendisliği, Node.js, Objective-C, Java, Ruby, Linux ve IoT dahil olmak üzere çok çeşitli BT hizmetleri sunarak fikirler getiriyor. .

Swenson He, dünyanın en yetenekli genç geliştiricilerinden oluşan özel ekibinin, en iyi teknoloji şirketlerinden ve akademilerden gelen deneyim ve derecelerle şirketin başarısının anahtarı olduğunu belirtiyor. Swenson He’nin uzmanlarının Clutch tarafından Plano’daki en iyi uygulama geliştiricileri olarak kabul edilmesinden bu yana doğru görünüyor .

10. Merixstudio

Merix Studio

Merkez: Poznan, Polonya

Kuruluş: 1999

Çalışanlar: 120+

Minimum proje boyutu: 25.000 $

Saatlik ücretler: 50-99 ABD doları

İletişim bilgileri: contact@merixstudio.com

Merixstudio bu listeyi kapatmasına rağmen, sektör lideri olarak da adlandırılabilecek büyük bir yazılım geliştirme firmasıdır. Bu firma, 2019 yılında Clutch tarafından en iyi FinTech yazılım geliştirme sağlayıcılarından biri olarak listelenmiştir .

Merixstudio, FinTech için mobil uygulama ve web geliştirme hizmetleri için en iyi çözümü sağlayan lider bir FinTech uygulama geliştirme şirketidir. 120’den fazla uzmandan oluşan eksiksiz ekibi, bankacılık ve finans endüstrileri için danışmanlık ve geliştirme çözümlerinde özel teknolojiler oluşturur ve dünya çapındaki müşteriler için karmaşık dijital ürünler oluşturur.

Merixstudio, Software World ve Clutch tarafından önde gelen özel yazılım geliştirme şirketlerinden biri olarak kabul edilmiştir . Ayrıca The Manifest tarafından en iyi Python ve Django geliştirme firması olarak listelenmiştir . Bu şirket, FinTech fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek için kesinlikle iyi bir ortak olabilir.

Çıkarımlar

En iyi 10 FinTech yazılım geliştirme şirketinin bu listesi, işletmeniz için en iyi geliştirme şirketini bulmanıza yardımcı olacaktır. Burada teknoloji liderlerini ve finans sektörünü bozan unsurları bulun. Derin uzmanlığa ve zengin becerilere sahip yalnızca en iyi geliştirme ekibi. Bu şirketler finansal uygulamalar sunmuş ve B2B platformlarında iyi müşteri yorumları ve sıralamaları almıştır.