Alanında uzman ve eğitimli kadrosuyla sektörün en hızlı büyüyen dijital pazarlama ajanslarından EG Bilişim Teknolojileri, 2019 yılında %150 büyüdü. 2020’de %300 büyüme hedefi olan firma, KOBİ’lere özel çözümler üretiyor.

Dijital pazarlamaya yeni bir soluk getiren, yoğun rekabet ortamında Google ve diğer dijital platformlarda şirketlerin yüksek performans göstermelerini sağlayan EG Bilişim Teknolojileri, dijital reklamcılık hizmetleriyle büyümeye devam ediyor. EG Bilişim Teknolojileri 2011 yılından bu yana 1.200’ün üzerinde müşterisine 90 çözüm ortağı ve 15 iş ortağı ile Google Ads reklamları, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya reklamları, web ve görsel tasarım alanlarında hizmet verdi.

Türkiye’nin ilk Google SMB Premier Partner’i

Kuzey Amerika’da uzun yıllar uygulanan ve büyük bir başarı gösteren SMB Premier Partner Programı’nın Türkiye’nin de içinde bulunduğu EMEA bölgesine taşınmasıyla Türkiye’nin ilk SMB Premier Partner’ı olan EG Bilişim Teknolojileri, müşterilerine çok daha iyi hizmet verebilme yetkinliği elde etti. Sürekli ölçümlenen ve KOBİ’ler için özel olarak tasarlanan bu program, işletmelerin yoğun rekabette rakiplerine göre öne çıkmalarına olanak tanıyor.

EG Bilişim Teknolojileri’nin CEO’su Gökhan Bülbül

Müşterileriyle birlikte büyüdü

Türkiye’de başta Google reklamları olmak üzere dijital pazarlama alanında adından söz ettiren EG Bilişim Teknolojileri CEO’su Gökhan Bülbül, “9 yılı aşkın bir süredir dijital pazarlama alanında küçükten büyüğe birçok şirkete hizmet veriyoruz. Alanında uzman kadromuzla hem müşterilerimiz hem de biz hızla büyümeye devam ediyoruz” dedi.

2020’de %300 büyümeyi hedefliyor

EG Bilişim Teknolojileri 2019 yılında, 2018 yılına göre gelirlerini %150, müşteri sayısını 1200’e çıkarma başarısı gösterdi. 2019 yılının kendileri açısından çok verimli geçtiğini aktaran Bülbül, “2019 bizim açımızdan çok verimli geçti. Son üç yılda büyüme ivmemiz daha da arttı. Pazarın büyüme hızından neredeyse üç kat daha hızlı büyüyoruz. Büyümemizin arkasında yatan en büyük etken, ihtiyaca uygun hizmeti en iyi şekilde tasarlayıp uygulama yeteneğimiz. Mevcut veriler, 2020’de %300 büyüme oranına çok kolay ulaşacağımızı gösteriyor” açıklamasında bulundu.

KOBİ’lere özel çözümler

En başından beri “kazandır ve kazan” ilkesiyle hareket ettiklerinin altını çizen Bülbül, “Küçük ve orta ölçekli şirketlerin genellikle düşük bütçeleri oluyor ve dijital pazarlama faaliyetleri yürütmek için yeterli insan kaynakları bulunmuyor. Bu noktada EG Bilişim Teknolojileri olarak biz devreye giriyoruz. Verdiğimiz kaliteli hizmet ve kattığımız değerle bu işletmelerin üzerinden büyük bir yükü alarak kendi işlerine odaklanmalarına olanak tanıyoruz. Kendi işlerine odaklanan işletmeler daha hızlı ve kolay büyüyebiliyor.” dedi.