Kuveyt Türk, 24 ayı ödemesiz olmak üzere toplam 180 aya varan vade seçenekleri ve aylık %0,79 kâr oranıyla müşterilerine konut finansmanı

Emlak Konut GYO ile anlaşma imzalayan Kuveyt Türk, 24 ayı ödemesiz olmak üzere; toplam 180 aya varan vade seçenekleri ve aylık %0,79 kâr oranıyla müşterilerine konut finansmanı kullanma imkânı sunuyor. Anlaşma kapsamında Emlak Konut GYO’nun satışa çıkardığı konutlarda; %10 indirim yapılacak ve 24 aylık ödemesiz dönemin müşterilere herhangi bir maliyeti olmayacak.

Kuveyt Türk

Türkiye’nin öncü katılım finans kuruluşlarından Kuveyt Türk; ev sahibi olmak isteyen bireylere, konut sektörüne ve ülke ekonomisine katkı sunmak amacıyla Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (Emlak Konut GYO) ile anlaşma imzalayarak anlaşmalı projelerde “Hayallerini Erteleme Türkiye” kampanyasına dâhil oldu.

Kuveyt Türk’ten yapılan açıklamaya göre; “Hayallerini Erteleme Türkiye” kampanyası kapsamında Emlak Konut GYO’ya ait inşaat projelerinden ev almak isteyenler, aylık %0,79 kâr oranıyla konut finansmanı kullanabilecek. Kuveyt Türk müşterileri ayrıca %10 indirim ve ilk 24 ayı ödemesiz olmak üzere 180 aya varan vade imkânlarından yararlanabilecek. Kuveyt Türk, kampanya ile ev sahibi olmak isteyen vatandaşların bütçelerine ve inşaat sektörüne katkı sunmayı hedefliyor.

Kampanyadan yararlanarak konut sahibi olmak isteyenler, Kuveyt Türk şubelerinden ve Emlak Konut GYO satış ofislerinden detaylı bilgiye ulaşabiliyor.