Cam ve kimyasallar alanlarının küresel oyuncusu Şişecam’ın 2021 Yılı Faaliyet Raporu, Amerikan İletişim Profesyonelleri Birliği (LACP) tarafından bu yıl 21’incisi düzenlenen ve alanının en itibarlı yarışmalarından biri olan “Vision Awards” yarışmasında iki ödüle layık görüldü. Şişecam’ın 2021 Yılı Faaliyet Raporu kendi kategorisinde ‘Altın’ ödül alırken, “Bölgesel Özel Başarı: En İyi Ajans Raporu” kategorisinde de “Gümüş” ödülü almaya hak kazandı.

14.09.2022 – Dünyada, camın tüm alanlarında faaliyet gösteren tek küresel oyuncu olan Şişecam’ın 2021 Yılı Faaliyet Raporu, iletişim alanında mükemmellik standartlarını belirleyen ve dünyanın prestijli platformlarından biri olan Amerikan İletişim Profesyonelleri Birliği (LACP – League of American Communications Professionals) tarafından bu yıl da iki ödüle layık görüldü. 

Şişecam, bu yıl 21’incisi gerçekleştirilen “Vision Awards”ta, 2021 Yılı Faaliyet Raporu ile kendi kategorisinde ‘Altın’ ödülün sahibi olurken, ‘Bölgesel Özel Başarı: En İyi Ajans Raporu” kategorisinde ise “Gümüş” ödülün sahibi oldu. 

İlk izlenim, rapor kapağı, hissedarlara mektup, rapor anlatımı, rapor finansalları,   yaratıcılık, net mesaj ve bilgi erişimi kriterleri dikkate alınarak yapılan değerlendirmelerde Şişecam, 2021 yılı Faaliyet Raporu ile100 üzerinden 98 puan alarak öne çıkmayı başardı.