Yolcu360, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’ne özel düzenlediği kampanya ile yıl boyunca ihtiyaç halinde HAÇİKO’ya araç kiralama desteği verecek.

Geniş portföyü ve karşılaştırmalı çözümleriyle misafirlerine en uygun aracı kolaylıkla seçme şansı tanıyan araç kiralama platformu Yolcu360; 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü ’ne özel düzenlediği kampanya ile yıl boyunca ihtiyaç halinde HAÇİKO‘ya araç kiralama desteği verecek. Ayrıca 4 Ekim’den itibaren hafta boyunca platform üzerinden araç kiralayan herkes bir sevimli dostun beslenmesine ve tedavisine katkı sağlayacak.

Kurulduğu ilk günden bu yana ‘misafir mutluluğu’ odaklı hareket eden Yolcu360; 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde de sevimli dostlarımızı unutmadı.

Yolcu360, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü

Daha önceki yıllarda da kedi evleri ve sokak hayvanlarını besleme etkinlikleri düzenleyen Yolcu360, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’ne özel düzenlediği kampanya kapsamında yıl boyunca ihtiyaç halinde; Hayvanları Çaresizlikten ve İlgisizlikten Koruma Derneği’ne (HAÇİKO) araç kiralama desteği verecek. Ayrıca 4 Ekim’den itibaren hafta boyunca Yolcu360 platformu üzerinden araç kiralayan herkes; ödemelerinin bir kısmıyla bir hayvanın beslenmesine ve tedavisine katkı sağlayacak.

Yolcu360, hayvanları koruma konusunda toplumu bilinçlendirmek amacıyla blog sayfasında da faydalı içeriklere yer vermeye devam ediyor. Platformun blog sayfasında, yolda bir aracın hayvana vurarak kaçtığını gördüğünüzde ne yapmalısınız, işkenceye maruz kalmış veya kaza geçirmiş bir hayvan gördüğünüzde nereye başvurmalısınız gibi sorular yanıt buluyor.

Yolcu360 hakkında daha geniş bilgi ve araç kiralama seçenekleri için www.yolcu360.com ve www.yolcu360.com/blog adreslerini ziyaret edilebilirsiniz.