Avantajlar dünyasıyla müşterilerin hayatına değer katan sigortaladım.com, Apple ile başlattığı kampanya kapsamında 100 TL’ye varan “App Store” kodu hediye ediyor.

Ne aldığını bilerek al, sigortana iyi bak” mottosuyla yola çıkarak, sigorta sektörünün tarafsız, doğru bilgiyi tüketiciyle buluşturma konusunda öncü olan sigortaladım.com; 22 farklı sigorta şirketinin tekliflerini, tüm teminat detaylarıyla kolayca karşılaştırıp, tüketicilerin ihtiyacına en uygun poliçenin hemen satın alınmasını sağlıyor. Avantajlar dünyasıyla müşterilerin hayatına değer katan sigortaladım.com, Apple ile başlattığı kampanya kapsamında 100 TL’ye varan “App Store” kodu hediye ediyor.

Müşterilerin hayatına değer katan kampanyalar 

Müşterilerin hayatına değer katan kampanyalara App Store ile bir yenisini daha ekleyen sigortaladım.com; kasko ve/veya trafik sigortasını online satın alanlara App Store hediye kodu fırsatı sunuyor. Kullanıcılar; 500-999 TL poliçe primi aralığında trafik sigortası yaptırdığında 25 TL, 1.000-1.999 TL poliçe primi aralığında 50 TL, 2.000 TL ve üzeri poliçe primi aralığında ise 100 TL hediye kodu kazanıyorlar. Kasko sigortasında ise 500-999 TL poliçe primi aralığında yaptıranlar 50 TL, 1.000 TL ve üzeri işlemlerde ise; 100 TL hediye kodu hakkı elde ediyorlar.

31 Aralık 2021’e kadar geçerli ve stoklarla sınırlı olan kampanyadan yararlanmak için kullanıcıların, trafik ve/veya kasko sigortalarını sigortaladım.com’dan online satın almaları ve App Store kodunu yüklemek için appstore.com/redeem adresine Apple kimlikleriyle giriş yaparak GSM numarasına gönderilen dijital kodu yüklemeleri yeterli oluyor.

Marka iş birliklerimizi artırıyoruz

Sigorta sektörünün doğru ve tarafsız bilgi kaynağı olma misyonu ile çalışmalarına devam ettiklerini belirten sigortaladım.com Pazarlama Direktörü İzzet Özveren, 

Müşterilerimizin sigorta ürünlerini hızlı, pratik ve güvenli bir şekilde satın almalarını sağlayan dijital bir platform olarak kullanıcılarımıza sunduğumuz avantajlardan dolayı memnuniyet duyuyoruz.  Yeni marka iş birliklerimizi ve yenilikçi kampanyalarımızı duyurmaya, müşterimizin hayatına fayda sağlamaya devam edeceğiz” dedi.